Destek Grubu

BAU DEGS GÖNÜLLÜ PROFESYONEL DESTEK GRUBU
İsim Okul Bölüm Meslek

 

Ahmet Kolsuz Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Avukat

 

Erdal Kahraman Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Avukat

 

Ayberk Yağız Ortadoğu Teknik Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Endüstriyel Tasarımcı

 

Berat Özmen İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Satış Geliştirme Temsilcisi

 

Bilal Elikoğlu Bahçeşehir Üniversitesi Küresel Siyaset ve Uluslarararası Ilişkiler (MA) Gelir Uzmanı

 

Burak Duva Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Diş Hekimi

 

Eyüp Yüksel Odtü BA, Ankara Üniversitesi MA

 

Biyoloji ve Moneküler Genetik& Ziraat Avrupa Ekosistem Değerlendirme Projeleri Yöneticisi

 

Mehmet Uğur Karabük Üniversitesi BA, Collegium Civitas MA

 

Uluslararası İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı

 

Murat Ertuğrul Marmara Üniversitesi BA, Hacettepe PhD

 

İktisat Roma Büyükelçiliği Ekonomi Müşaviri
Mustafa Ergün Bristol Uni BA, Leeds Uni MA, Leicester PhD

 

Profesör & Oşinografi Merkezi Yöneticisi
Umur Uğurlu İstanbul Teknik Üniversitesi

 

Yüksek Denizcilik Uzakyol Gemi Kaptanı / Denizyolu Lojistik Yöneticisi
Tolga Abdullah Coğuz Yıldız Teknik Üniversitesi

 

Harita Mühendisi Emlak Değerleme Uzmanı
Yaşar Bardak Ankara Üniversitesi

 

Hukuk Fakültesi Hukuk Müşaviri
Zeynel Abidin Ateş Bilgi Üniversitesi

 

Siyaset Bilimi Program Yöneticisi

 

 

 

BAU DEGS GÖNÜLLÜ GENÇ DESTEK GRUBU
İsim Okul Bölüm

 

Sınıf/ Mezun
Abdullah Dağ İstanbul Üniversitesi Hukuk

 

2. Sınıf
Ahmet Enes Durmaz Ufuk Üniversitesi Hukuk

 

Mezun
Aleyna Anadolu Üniversitesi Hukuk

 

4. Sınıf
Ata Ergün Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

 

3. Sınıf
Aybige Arslan Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi

 

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler & Deniz Politikası Yüksek Lisans 1. Sınıf
Barış Gülen Beykent Üniversitesi

 

Hukuk 4. Sınıf
Batuhan Erdanuş İstanbul Teknik Üniversitesi

 

Ekonomi 3. Sınıf
Enes Aykan İstanbul Üniversitesi

 

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 4. Sınıf
Erdem Beştaş Marmara Üniversitesi

 

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 1. Sınıf
Eren Çetin Kocaeli Üniversitesi

 

Tarih (Yüksek Lisans) Yüksek Lisans 1. Sınıf
Fatih Karakoyun Osmangazi Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler 1. Sınıf
Kamer Berk Can Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

 

Hukuk 3. Sınıf
Mete Koray Gergin Boğaziçi Üniversitesi

 

İşletme 2. Sınıf
Muhammed Safa Karzaoğlu Hacettepe Üniversitesi

 

Hukuk 3. Sınıf
Oktay Ulaşoğlu Selçuk Üniversitesi

 

Hukuk 4. Sınıf
Ömer Can Topçu Ankara Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler 2. Sınıf
Samet Gündoğdu İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi

 

Hukuk Mezun
Selen Çetin Kocaeli Üniversitesi

 

Tarih (Yüksek Lisans) Yüksek Lisans 1. Sınıf
Meysune Yaşar Bahçeşehir Üniversitesi

 

Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler Mezun
Umutcan Boğaziçi Üniversitesi

 

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2. Sınıf
Yasin Demirci Yıldız Teknik Üniversitesi

 

Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler Mezun
Aybüke Arslan Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler 3. Sınıf
Buğra Özcan Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler & Siyaset Bilimi 2. Sınıf
Elif Serçe Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler 2. Sınıf
Emir Atak Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

 

Hukuk 1. Sınıf
Mehmet Aktaş Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler 3. Sınıf
Mert Tupuz Bilkent Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler mezun
Murat Pehlivanoğlu Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler Mezun
Muhammet Enes Doğanlar Başkent Üniversitesi

 

Siyaset Bilimi Lisans & AB Yüksek Lisans Mezun